This job posting isn't available in all website languages
Maintenance
JOBREQ1800053492 Requisition #
Thanks for your interest in the Mechanik position. Unfortunately this position has been closed but you can search our 0 open jobs by clicking here.

Wymagania:

Wykształcenie min. średnie techniczne
Doświadczenie w pracy w obszarach produkcyjnych lub utrzymania
Doświadczenie w pracy z dokumentacją techniczną
Znajomość rysunku technicznego
Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej
Umiejętność pracy w zespole oraz zdolności interpersonalne

Oferujemy:

Bezpośrednie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
Atrakcyjne i konkurencyjne warunki zatrudnienia
Pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach
Dodatkowe benefity pozapłacowe

W firmie PPG każdego dnia:

• Współpracujemy z klientami, aby kreować wartości dla obydwu stron.
• Komunikujemy światu, że działamy jako jedna firma — „One PPG”.
• Ufamy naszym pracownikom — każdego dnia, bez wyjątku.
• Urzeczywistniamy plany.
• Prowadzimy działalność, jakbyśmy wszyscy byli właścicielami firmy.
• Dzisiaj działamy lepiej niż wczoraj.

Previous Job Searches

My Profile

Create and manage profiles for future opportunities.

Go to Profile

My Submissions

Track your opportunities.