This job posting isn't available in all website languages
Science & Technology
JOBREQ1800017726 Requisition #
Thanks for your interest in the Specjalista ds. Badań i Rozwoju position. Unfortunately this position has been closed but you can search our 0 open jobs by clicking here.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • 5-letnie doświadczenie w branży farb
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność, rzetelność, sumienność i kreatywność
  • Bardzo dobra umiejętność organizacji czasu pracy
  • Wysoka motywacja do pracy i szybkie uczenie się
  • Umiejętność skutecznego działania pod presją czasu
  • Doświadczenie w pracy laboratoryjnej z chemikaliami
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnym laboratorium badawczo-rozwojowym
  • Możliwość pracy z liderami w dziedzinie farb i lakierów
  • Udział w ciekawych międzynarodowych projektach, możliwość szkolenia w innej lokalizacji PPG
  • Podnoszenie własnych kwalifikacji

Previous Job Searches

My Profile

Create and manage profiles for future opportunities.

Go to Profile

My Submissions

Track your opportunities.